سرمقاله (مرداد ۱۳۹۲)

editorial1

با درودهای فراوان به همۀ دوستان و همکاران گرامی. از این ماه برگزیده‌هایی از تازه‌های جراحی فک و صورت نشریات معتبر بین المللی رشته جراحی دهان و فک و صورت به صورت خلاصه یا متن کامل مقالات و اخبار انجمن‌های علمی رشته‌های پزشکی و اخبار رویدادهای تخصصی در عرصۀ جهانی درج خواهد شد.

تلاش بر این است که در حد امکان با اطلاع رسانی از برنامه‌های علمی رشته‌های پزشکی هم پوشان و مشترک، امکان اطلاع از برنامه‌های علمی و میزگردهای شاخه پزشکی فراهم گردد تا همکاران علاقه‌مند بتوانند از این برنامه‌ها استفاده کنند.

شمارۀ اول نشریه مرداد ماه برای همۀ دوستان جراح فک و صورت و همکاران دیگر دندان‌پزشک عمومی و متخصص ارسال می‌شود. تلاش براین است که نشریه الکترونیک به صورت ماهنامه و به طور منظم و در ابتدای هر ماه با عنوان «جراحی فک و صورت – تازه‌ها» در اختیار همکاران جراح فک و صورت قرار گیرد.

گزیده‌ای از مطالب هر فصل نیز به صورت ویژه نامه فصلی نشریه برای تمام همکاران دندان‌پزشک عمومی و متخصص ارسال خواهد شد. از تمام همکاران خواهشمندم در صورت تمایل به دریافت ماهنامه الکترونیک تمایل خود را برای دریافت آن اظهار نمایند. به زودی نشریه از طریق سایت شخصی برای شما ارسال خواهد شد.

با سپاس 
دکتر میترا میرمحمدی بدون دیدگاه

دیدگاه شما (لطفاً از Internet Explorer استفاده نکنید):

*