سرمقاله (مرداد ۱۳۹۳)

editorial-93-05

ماه‌نامه جراحی فک و صورت ـ تازه‌ها یک‌ساله شد. این ماه‌نامه با انتشار دوازده شماره منظم در ابتدای هر ماه برای همکاران جراح فک و صورت و دندان‌پزشکان و گروهی از پزشکان رشته‌های وابسته بالینی و علاقه‌مندان به ماه‌نامه ارسال شده است. در این مدت، این نشریه با عنوان تازه‌های جراحی فک و صورت به معرفی مقالات علمی منتخب از نشریات معتبر بین‌المللی رشته جراحی دهان و فک و صورت پرداخته است تا با معرفی موضوعات رشته و آخرین دستاوردهای آن در کشورهای مختلف، ضمن آشنایی با فعالیت‌های علمی همکارانمان در کشورهای دیگر، زمینه ارتباطی لازم بین رشته‌های وابسته بالینی در داخل کشور نیز تقویت شود.

هم‌چنین تلاش شده است که اخبار نشست‌های علمی ماه که شرکت در آن‌ها می‌تواند برای همکاران مفید باشد به اطلاع ایشان رسانده شود. در این مدت تلاش کردم که ماه‌نامه با نظم انتشاراتی، در ابتدای هر ماه به دست شما عزیزان برسد. دوم این که از نظرات و دیدگاه‌های دوستان عزیز در جهت بهینه سازی کیفیت نشریه بهره‌مند شوم. در ادامه راه نیز از دوستان می‌خواهم که با همیاری فکری خود در جهت ارتقاء نشریه من را یاری رسانند. در آغاز دومین سال انتشار، از همکاران سایت خوب و خواندنی دندانه که در معرفی ماه‌نامه مؤثر بودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.

با درود و سپاس بی‌کران از همه دوستان عزیز و گران‌قدری که همواره با پیام‌های پر مهر خود اراده‌ام را در ادامه راه بیش از پیش توان‌مندتر کرده‌اند.

دکتر میترا  میرمحمدیبدون دیدگاه

دیدگاه شما (لطفاً از Internet Explorer استفاده نکنید):

*