سرمقاله (فروردین ۱۳۹۳)

بدین شایستگی جشنی ، بدین بایستگی روزی 
شما را در جهان هر روز، جشنی باد و نوروزی

سرمقاله نوروز 93

دوستان و همکاران عزیزم. فرا رسیدن سال نو و جشن نوروز را تهنیت می‌گویم.

از مرداد ماه سال گذشته ماه‌نامه الکترونیکی «جراحی فک و صورت ـ تازه‌ها» را به طور منظم در ابتدای هر ماه خدمتتان تقدیم داشتم.

هدف از تهیه و انتشار این ماه‌نامه، این است که همکاران علاقه‌مند در گروه پزشکی، با موضوعات روز و مبرم رشته جراحی فک و صورت بیشتر آشنا شده و زمینه مناسب‌تری برای همکاری‌های بین رشتهای که تضمین کننده پیشرفت علمی گسترده‌تر در خانواده پزشکی کشورمان است فراهم آید.

انجمن‌های رشته‌های گوناگون پزشکی توانستهاند با برگزاری نشست‌های ماهانه و همایش‌های فصلی اهمیت رشته خود را به دیگران بشناسانند. جراحی فک و صورت با این که یکی از رشته‌های پر اهمیت و شاخص پزشکی است، آن طور که شایسته است حتی در بین همکاران دندان‌پزشک ما نیز به درستی شناخته نشده است. انجمن جراحان دهان و فک و صورت ایران از توانائی بسیار بالائی برخوردار است و بیگمان با برقراری نشست‌های ماهانه و جلسات معرفی کیس و انتشار آن در مجله علمی، می‌تواند جایگاه رفیع خود را به گروه پزشکی بازشناسانده و در راهنمائی و برطرف کردن چالش‌های علمی همکاران نقشی راهبردی داشته باشد. تحقق این ضرورت نیاز به اراده جمعی همه جراحان فک و صورت و اعضای انجمن دارد.

ارسال ماه‌نامه در سال جدید از ابتدای ماه اردیبهشت انجام خواهد شد. عزیزانی که می‌خواهند به شماره‌های گذشته ماه‌نامه دسترسی داشته باشند، می‌توانند به سایت شخصی‌ام به نشانی www.omfs.ir مراجعه فرمایند.

با سپاس و به امید دیدار
دکتر میترا میرمحمدیبدون دیدگاه

دیدگاه شما (لطفاً از Internet Explorer استفاده نکنید):

*